top of page

Наші випускники працевлаштовуються:

терра.png
альянс.JPG
всі.JPG
рудь.JPG
данон.JPG

Новини та події на кафедрі

БМК.jpg

10.05.2024

10 травня 2024 р. здобувачі освітнього ступеню «Бакалавр» освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія», які начаються на кафедрі технології молока і молочних продуктів, у супроводі доцентів Тетяни Осьмак, Олени Онопрійчук, Ульяни Бандури і Оксани Басс, відвідали найсучасніший в Україні завод із випуску продукції з незбираного молока – Білоцерківський молочний комбінат (ТОВ «Б.МК»).

апппп.png

08.05.2024

8 травня 2024 р. за ініціативи викладача кафедри, доцента Басс Оксани Олександрівни в межах дисципліни "Основи управління якістю та безпечністю харчових продуктів. Модуль 1. Нормативні документи в харчовій промисловості" для здобувачів освітнього ступеня "бакалавр" спеціальності 181 "Харчові технології" відбулася гостьова лекція Голови ТК-140 "Молоко, м'ясо та продукти їх переробки", заступника директора з наукової роботи Інституту продовольчих ресурсів НААН України, доктора технічних наук Романчук Ірини Олегівни.

Тепеницький ліцей.JPG

08.05.2024

Доцентка кафедри Оксана Басс відвідала Тепеницький ліцей Олевської міської ради у Житомирській області та поспілкувалася із учнями 10 та 11 класів. Темою зустрічі було ознайомлення майбутніх абітурієнтів із перспективами навчання у нашому університеті. 

8.jpg

18.04.2024

Викладачі кафедри технології молока і молочних продуктів ННІХТ 19 квітня 2024 р. завершили підвищення кваліфікації (стажування) на ТДВ  "Яготинський маслозавод» та на філії ТДВ «Яготинське для дітей».

1.04.2024

morozivo2-01-04-2024.jpg

Триває плідна співпраця колективу кафедри технології молока і молочних продуктів з відомими фахівцями-технологами.

1 квітня 2024 р. відбулася гостьова лекція «Промислове і крафтове виробництво морозива» провідної технологині з виробництва морозива Ольги Байсари для бакалаврів, магістрантів та аспірантів спеціальності 181 «Харчові технології», а також викладачів кафедри. Лекція була організована за сприяння завідувачки кафедри Галини Поліщук і доцентки Тетяни Осьмак.

20.02.2024

Морозиво.png

19 лютого 2024 року, відповідно до програми педагогічної практики у межах освітньої складової підготовки докторів філософії в НУХТ, аспірант кафедри технології молока і молочних продуктів Іван Дмитренко прочитав лекцію на тему «Вітчизняні виробники морозива» у межах дисципліни «Авторське морозиво та заморожені десерти. Промислові і крафтові технології» для збірної академічної групи бакалаврів 2 курсу спеціальності 181 «Харчові технології».

18.02.2024

1.jpg

5 лютого 2024 року у межах освітньої складової підготовки докторів філософії в Національному університету харчових технологій, відповідно до програми педагогічної практики, яка розпочалася у 2 семестрі 2023-2024 навчального року, аспірант кафедри технології молока і молочних продуктів Іван Бартошак прочитав лекцію на тему «Морозиво різних країн світу» у межах дисципліни «Авторське морозиво та заморожені десерти. Промислові і крафтові технології» для збірної академічної групи бакалаврів 2 курсу спеціальності 181 «Харчові технології».

5.02.2024

Морозиво Італії_edited.jpg

5 лютого 2024 року у межах освітньої складової підготовки докторів філософії в Національному університету харчових технологій, відповідно до програми педагогічної практики, яка розпочалася у 2 семестрі 2023-2024 навчального року, аспірант кафедри технології молока і молочних продуктів Іван Бартошак прочитав лекцію на тему «Морозиво різних країн світу» у межах дисципліни «Авторське морозиво та заморожені десерти. Промислові і крафтові технології» для збірної академічної групи бакалаврів 2 курсу спеціальності 181 «Харчові технології».

14.12.2023

Асканія-Пак.png

Кафедра технології молока і молочних продуктів традиційно запрошує фахівців галузі для проведення гостьових лекцій. Наприкінці року у рамках вивчення дисципліни «Комплексна дисципліна. Харчові технології 4. Технології зберігання, консервування та переробки молока» здобувачі другого курсу Навчально-наукового інституту харчових технологій заслухали позапланову лекцію, авторкою якої є головна технологиня «Асканія-Пак» Віра Тєстова.

11.12.2023

наука_1.jpg

Лектор, PhD is Genomics and Genetics, Institute Pasteur (Paris, France), провідний світовий спеціаліст Ростислав Макаренко провів цікаву та актуальну лекцію, висвітливши важливість застосування сучасних інструментів і методів для пошуку невидимих закономірностей і отримання важливої інформації. Адже, наука про дані – це міждисциплінарна область дослідження, яка має справу з величезними обсягами даних.

7.12.2023

Чізарня_5_edited.jpg

В рамках дисципліни «Комплексна дисципліна. Харчові технології 4. Технології зберігання, консервування та переробки молока» для здобувачів другого курсу освітнього ступеню «Бакалавр» спеціальності 181 «Харчові технології» освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія» організовано лабораторні заняття в умовах майстерні авторських сирів «Чізарня».

30.11.2023

Doc2-2.jpg

30 листопада в університеті відбувся відкритий захист дисертації на здобуття наукового ступеня «Доктор філософії» у галузі знань 18 «Виробництво та технології» за спеціальністю 181 «Харчові технології».

Результати комплексного наукового дослідження на тему «Удосконалення технології морозива з овочевою сировиною» представила до захисту випускниця аспірантури Вікторія Сапіга. Роботу було виконано під керівництвом завідувачки кафедри технології молока і молочних продуктів професорки Галини Поліщук.

08.11.2023

Білагро 3.jpg

Здобувачі освітнього ступеню «Бакалавр» освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія» та освітнього ступеня «Магістр» освітньо-професійної програми «Технології зберігання, консервування та переробки молока» відвідали компанію по виробництву натуральних молочних продуктів – «Білоцерківську агропромислову групу».

07.11.2023

Конференція 7 11.jpg

7 листопада в онлайн форматі була проведена Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції».

Дана конференція проводилась відповідно до тематичних напрямів 23-ї секції «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології» Наукової ради Міністерства освіти і науки України. 

Науковці кафедри також взяли участь у даному заході. Закрема  доцент, к.т.н. Бандура Ульяна Геннадіївна із доповіддю «Актуальність використання вторинних молочних ресурсів у технології харчових продуктів", проф., д.т.н. Поліщук Галина Євгеніївна доповідала за темою «Молочно-білкові концентрати, ізоляти та гідролізати у харчових технологіях» та аспірант Михалевич Артур Петрович представив результати власних досліджень «Дослідження впливу білків на реологічні характеристики сумішей морозива сироваткового».

ukraina-kakie-vakansii-vostrebovany.png

Актуальні вакансії для наших випускників

сертифікат кафедра молока магістри.PNG

Кафедра технології молока і молочних продуктів ННІХТ НУХТ підтвердила свій високий професійний рівень з підготовки фахівців для молокопереробної галузі. Вітаю наш дружній колектив з успішним проходженням акредитації!

bottom of page