top of page

Загальна інформація

photo_2024-09-17_13-58-42 (2).jpg

Поліщук Галина Євгеніївна

Завідувач кафедри

професор,

доктор технічних наук

кімн. Ж-409,

тел. (044)- 287-92-07

Кафедра технології молока і молочних продуктів, яка розпочала діяльність з 1967 року, здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійними та освітньо-науковими програмами відповідно до таких рівнів вищої освіти:

• перший (бакалаврський) рівень за спеціальністю 181 «Харчові технології» за освітньо-професійною програмою «Харчові технології та інженерія»;

• другий (магістерський) рівень за спеціальністю 181 «Харчові технології» за освітньо-професійною програмою «Технології зберігання, консервування та переробки молока»;

• третій (освітньо-науковий) рівень за спеціальністю 181 «Харчові технології» за освітньо-науковою програмою «Харчові технології»

Молокопереробна промисловість є однією з провідних галузей харчової промисловості, яка динамічно розвивається. Впродовж багаторічної діяльності професорсько-викладацький склад кафедри напрацював унікальний досвід у системі фахової підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців для забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави, здатних здійснювати інноваційну та організаційну діяльність, розв’язувати комплексні науково-технічні завдання та генерувати сучасні знання у сфері виробництва молочних продуктів.

 

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОКА І МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ:

1. Підготовка фахівців за профілем освітньої програми здійснюється на випусковій кафедрі 55 років, тому багаторічний досвід науково-педагогічного складу та ґрунтовність теоретичних знань наукових шкіл кафедри гарантують підготовку фахівців з глибокими спеціальними знаннями.

2. Наявність потужної науково-педагогічної школи. У викладанні освітніх компонентів за фахом задіяно високопрофесійний кадровий потенціал кафедри, зокрема 2 доктори наук, 7 кандидатів наук, з яких 1 професор.

3. Багаторічна ефективна співпраця з науковими установами, асоціаціями та спілками  підприємств галузі та профільними університетами.

4. Інноваційні технології викладання, навчання та організації навчального процесу (система  управління навчанням Moodl, єдина програма управління освітнім процесом ПС-деканат та ін.).

5. Повна забезпеченість кожної освітньої компоненти ОПП навчально-методичними матеріалами, у тому числі відеоматеріалами для проведення лабораторних робіт в он-лайн режимі.

6. Позитивний досвід проведення гостьових лекцій, у тому числі за участю українських та закордонних вчених і представників міжнародних корпорацій та фірм.

7. Впровадження дуальної освіти, запровадження національної академічної мобільності, участь здобувачів у виконанні держбюджетних та госпдоговірних тематик.

8. Наявність серед здобувачів переможців всеукраїнських та галузевих конкурсів.

9. Проходження професійної та переддипломної практик здобувачами на сучасних промислових та крафтових молокопереробних підприємствах галузі, в тому числі і в країнах ЄС. Щорічне оновлення баз практик. 

10. Універсальність знань випускників, що розширює можливості працевлаштування на ринку праці.

Події за темою

28.10.2021 Нагородження  заступниці директора Навчально-наукового інституту харчових технологій, доцента кафедри Анастасії Пухляк почесною грамотою Міністерства освіти і науки України 

Анастасія Пухляк.jpg

28.10.2021 Асистент кафедри Лариса Чубенко отримує диплом доктора філософії (PhD) з галузі знань 18 «Виробництво та технології» за спеціальністю 181 «Харчові технології»

лариса 2.jpg

22.10.2021 Викладачі кафедри нагороджені почесними грамотами та грамотами за досягнення у викладацькій, науково-дослідній, виховній роботі та з нагоди Дня працівників харчової промисловості

29.12.2022 Кафедра технології молока і молочних продуктів ННІХТ НУХТ успішно пройшла акредитацію та підтвердила свій високий професійний рівень з підготовки фахівців для молокопереробної галузі. 

сертифікат кафедра молока магістри.PNG
bottom of page