top of page

Стажування викладачів у закордонних
закладах вищої освіти

2019 р. доценти кафедри Алла Вікторівна Тимчук та Олена Олександрівна Онопрійчук взяли участь у програмі наукового онлайн-стажування для освітян “Академічна доброчесність”  (11 – 22 березня 2020 р. Вищий Семінаріум Духовного університету UKSW, м. Варшава, Польща)

2020 р. доцент кафедри Кочубей-Литвиненко Оксана Валер’янівна в офіційному відрядженні до Гельсінського університету та Університету прикладних наук м. Турку перейняла досвід наукової роботи та організації навчального процесу у цьому навчальному закладі (19-25 січня 2020 р., м.Турку, Фінлянція)

2020 р. доцент кафедри Олена Вікторівна Грек пройшла науково-педагогічне стажування «Професійний розвиток та педагогічна досконалість викладачів технічних наук» (3 серпня – 11 вересня 2020 р., Куявський університет у м.Влоцлавек, Польща)

2020 р. доцент Кузьмик Ульяна Геннадіївна пройшла наукове онлайн-стажування для освітян “Академічна доброчесність”  (2-12 березня 2020 р. Вищий Семінаріум Духовного університету UKSW, м. Варшава, Польща)

2020 р. доцент Тетяна Григорівна Осьмак пройшла наукове онлайн-стажування для освітян “Академічна доброчесність”  (28 вересня – 6 листопада 2020 р. Вищий Семінаріум Духовного університету UKSW, м. Варшава, Польща)

2021 р. доцент Оксана Валер’янівна Кочубей-Литвиненко пройшла міжнародне онлайн-стажування «Університет 4.0. Цифрова трансформація» (7-23 квітня 2021 р.)

МІЖН ОНОПРІЙЧУК.jpg
МІЖН ТИМЧУКє.jpg
МІЖН КОЧУБЕЙ.png
МІЖНАРОДНЕ КУЗЬМИК.jpg
МІЖН Осьмак.png
МІЖНАР ГРЕК.jpg

Співпраця із закордонними колегами

Липень 2020 / Червень 2021. Членами кафедри спільно з завідувачем кафедри технології молока та гідроколоїдів Університету наук про життя м.Люблін., професором Станіславом Млеко проведено серію досліджень та доведено доцільність використання ферментованих концентратів відновленої демінералізованої солодкої сироватки як джерела сироваткових білків та моносахаридів у морозиві. За результатами співпраці опубліковано 3 наукові статті.

Вересень/жовтень 2021р. Дослідна група дос складу якої входять доцент Жешувського університету (Польща) Магдалена Буніовська, проф. Галина Поліщук та аспіранти кафедри технології молока і молочних продуктів Вікторія Сапіга, Артур Михалевич та Ольга Іващенко провели  серію експериментальних досліджень з метою вивченння функціонально-технологічних властивостей розчинних харчових волокон у морозиві молочному. Після дегустаційної оцінки дослідних зразків морозива та аналізу їхніх фізико-хімічних показників було визначено перспективність продовження співробітництва за розпочатим науковим напрямом та підтверджено доцільність планування наукової роботи ще за двома спорідненими піднапрямами. 

Події за темою

12.JPG

У рамках міжнародного співробітництва проведено  серію спільних наукових досліджень з метою вивченння функціонально-технологічних властивостей розчинних харчових волокон у морозиві молочному. У складі дослідницької групи працювали: доцент Жешувського університету (Польща) Магдалена Буніовська, проф. Галина Поліщук та аспіранти кафедри технології молока і молочних продуктів Вікторія Сапіга, Артур Михалевич та Ольга Іващенко.

Співпраця спеціалістів кафедри технології молока НУХТ  з фахівцями Китайської Народної Республіки по створено композиційних систем для стабілізації морозива

Делегація викладачів Навчально-наукового інституту харчових технологій на чолі з директором О.В. Кочубей-Литвиненко, доцентом кафедри технології молока та молочних продуктів, відвідала Університет природних ресурсів та природничих наук (BOKU) (м. Відень, Австрія) з метою ознайомлення з досвідом віденських колег щодо організації навчального процесу підготовки бакалаврів, магістрів та докторів філософії харчового профілю.

В ході стажування викладачі ННІХТ ознайомились з основними науковими напрямами віденських колег, зокрема науковими школами професорів Г. Йогера, М. Шрайнера, К. Дюршмідта та окреслили коло питань для можливої співпраці.

Сапіга 2.jpg

У період з 1 по 31 липня 2022 р. аспірантка кафедри технології молока і молочних продуктів нашого університету Вікторія Сапіга, яка здобуває освітній ступінь зі спеціальності 181 «Харчові технології» (керівник – професорка Галина Поліщук), пройшла наукове стажування в Університеті природничих наук в Любліні, відповідно до запрошення члена Комітету харчових наук Польської академії наук, професора Станіслава Млеко та професорки Марти Точинської-Млеко, з якими колектив кафедри впродовж останніх років підтримує  творчі зв’язки.

bottom of page