Підвищення кваліфікації
Підвищення кваліфікації регулюється ст.59 Закону України «Про освіту», ст.60 Закону України «Про вищу освіту» та Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21 серпня 2019 р.
Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників визначає основні та інші (додаткові) види підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.
Основними видами підвищення кваліфікації є:
-
навчання за програмою підвищення кваліфікації, у тому числі участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо;
-
стажування (тобто навчання на робочому місці після або одночасно з теоретичною підготовкою для оволодіння практичними навичками).
Існують також інші (додаткові) види підвищення кваліфікації, такі як:
-
участь у програмах академічної мобільності;
-
наукове стажування;
-
самоосвіта (інформальна освіта);
-
здобуття наукового ступеня (доктора філософії чи доктора наук);
-
здобуття вищої освіти (освітнього ступеня бакалавра або магістра).
Результати стажування наших викладачів
Міжнародне стажування
Стажування викладачів в Університеті менеджменту освіти НАПН України
Підвищення кваліфікації в ІПО НУХТ
Підвищення кваліфікації на конференціях, сиппозіумах та інш.
Новини за темою
12.09.2022
Викладачі кафедри технології молока та молочних продуктів - зав. каф., проф. Поліщук Г.Є. і доценти кафедри Тимчук А.В. та Онопрійчук О.О. підвищили професійні компетенції на ТОВ «Пирятинський сирзавод» (Полтавська обл., м. Пирятин) в період з «01» червня 2022 р. по «30» червня 2022 р.
Результат - підвищення рівня теоретичних знань та практичних навичок з організації виробництва молочних та молоковмісних продуктів із застосуванням сучасного технологічного обладнання.
Отримана інформація буде використовуватись при підготовці навчальної і навчально-методичної літератури, наукових публікацій, а також у навчальному процесі, зокрема під час реалізації освітнього процесу для підготовки бакалаврів, магістрів і докторів філософії при проведенні лекційних, лабораторних та практичних занять, а також для керівництва технологічною, професійною та переддипломною практикою, курсовим та дипломним проектуванням бакалаврів і магістрів, наукового керівництва аспірантами.